Vážení zákazníci,

vítejte na našich internetových stránkách www.podlahykaras.cz. Nabízíme Vám prodej a profesionální montáž podlahových krytin. Na základě našich dlouholetých zkušeností  Vám vždy navrhneme optimální podlahovou krytinu dle Vašich požadavků. Proto u nás můžete nejen podlahu nakoupit, ale zároveň Vám ji také kvalitně nainstalujeme. Cenové kalkulace a zaměření provádíme zdarma. Působíme zejména ve Středočeském kraji a Praze, po dohodě můžeme nainstalovat podlahové krytiny po celé ČR. Pro každou podlahovou krytinu Vám doporučíme odpovídající prostředek pro její ošetření.

Na našich internetových stránkách si můžete vybrat podlahové krytiny z nepřeberného množství značek, typů a designů osvědčených zahraničních i českých výrobců. Nabízíme ucelený sortiment podlah z PVC, vinylových podlah, plovoucích podlah, koberců, dřevěných podlah a samozřejmě kompletní příslušenství, bez kterého by nebylo možné Vaší novou podlahu připravit a správně zrealizovat.

Naši nabídku podlahových krytin neustále rozšiřujeme a snažíme se Vám nabídnout nejlepší kvalitu za přijatelnou cenu. Všechny námi nabízené podlahy splňují přísné technické i hygienické požadavky.

Zakládáme si na kvalitě poskytovaných služeb, vstřícném a rychlém jednání a zákazník je pro nás vždy na prvním místě! Ochotně Vám podáme veškeré informace o produktech a jejich dostupnosti, o možnostech platby a termínu realizace. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného zboží, tak aby nová podlaha plně splňovala Vaše očekávání a respektovala Vámi daný cenový rozpočet!

Konzultace s technickým poradcem

Potřebujete-li před výběrem vinylové podlahy poradit nebo zodpovědět více svých dotazů, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám doplníme všechny potřebné informace k nabízeným materiálům a zodpovíme všechny vaše otázky.

Kontakt
  • Martin Karas
  • E-mail: karas@podlahykaras.cz
  • Tel: +420 777 978 554