Viynlové podlahy v metráži (PVC)

Vinylové podlahy v metráži neboli PVC podlahy jsou v současné době u zákazníků velmi populární. Poptávka po těchto materiálech stoupá a to zejména i proto, že díky novým technologiím je pro zákazníky připravena nabídka různých typů imitací materiálů. Například napodobenina dřeva v podání PVC je velmi oblíbená a žádaná a v případě kvalitních PVC i k takřka nerozeznání od dřeva.

Nespornou výhodou PVC je praktičnost při údržbě. Také školy a administrativní budovy tento typ krytiny používají právě díky jeho funkčnosti a praktičnosti. K údržbě stačí pouze speciální prostředek na PVC, teplá voda a můžete si být jisti dostatečnou čistotou. Krytiny jsou zdravotně nezávadné a mají dobré tepelně-izolační a zvukové vlastnosti. Díky jejich nízké celkové tloušťce (jsou až 4krát tenčí než např. laminátová podlaha) jsou ideální pro použití i na podlahové vytápění.

Při výběru vinylu v metráži (PVC) máte na výběr z velkého množství dekorů a šíří. Dnešní PVC velice věrně napodobuje dřevo, kámen i dlažbu. Může však také místnostem dodat futuristický vzhled díky nespočtu kombinací barev a vzorů.

Bytové PVC

 

V naší nabídce se můžete setkat s několika typy vinylových podlahovin v metráži v různých cenových skupinách. Novinkou jsou vinylové podlahy s textilní podložkou (filcem), který je mezi zákazníky velice oblíbený. Patří mezi ně LIVITEX ,DUPLEX, FORTEX a FORTEX GREY z kolekce A1 LONG LIFE TEX. Tyto podlahoviny mají vynikající tepelně - izolační vlastnosti a dokážou si poradit i s malými nerovnostmi podkladu.

Pestrá kolekce PVC DUPLEX obsahuje dokonce 41 dekorů, ze kterých si určitě vyberete, FORTEX je dostupný i v šíři 5m. Navíc podlahové krytiny od výrobce Tarkett (ALTO, ALTO LUXURY, DUPLEX, LUPPITER, MODA CHIPS, MODA WOOD, MATRIX a MATRIX IQ) neobsahují žádná ftalátová změkčovadla.

Objektové PVC

V naší nabídce naleznete objektové PVC od renomovaných výrobců Beaulieu, Tarkett a IVC. Pro lehkou komerční zátěž můžeme doporučit MODA WOOD a MODA CHIPS s nášlapnou vrstvou 0,40 mm. Odborníkem na vysokou komerční zátěž jsou potom PREMIER s nášlapem 0,60 mm, MATRIX a SOLID 270 s kompaktním nášlapem 0,70 mm a vysokou komerční zátěží 43.

SOLID 270 je dekorativní bytové a objektové PVC s vysokou třídou zátěže. Kolekce obsahuje 74 atraktivních dekorů a je rozdělena do částí Modern Structures, Uni, Colours, Modern Woods a Classic Woods. PVC podlaha SOLID 270 je opatřena PU ochrannou vrstvou HyperGuard+, která výrazně chrání podlahovinu při strojním čištění v průmyslových prostorách. Navíc je opatřena i antibakteriální úpravou Sanic, je vhodná i pro alergiky.

KATALOGY A CENÍKY VINYLOVÝCH PODLAH V METRÁŽI (PVC)
Výhody vinylových podlah v metráži:
  • Široký výběr šíří (2 / 2,5 / 3 / 3,5 / 4 / 5m)
  • Velký výběr dekorů
  • Hygienický povrch
  • Tichý a pružný došlap
  • Snadná údržba
  • Rychlá instalace
  • Vhodné pro podlahové topení
Nevýhody vinylových podlah v metráži:
  • Nejedná se o přírodní materiál
  • V členitých místnostech může dojít k větší odpadovosti
  • Odborná pokládka