Korkové plovoucí podlahy

V naší nabídce naleznete cenově výhodné a kvalitní korkové plovoucí podlahy CORK COMFORT od renomovaného německého výrobce EGGER. Dekory podlahoviny jsou natištěny přímo na upravený hladký povrch vysoce stlačené korkové vrstvy. 28 moderních designů v kolekci CORK COMFORT nabízí svým uživatelům mnoho inspirace a zábavy při zařizování nového interiéru. Podlahovina plně využívá všech skvělých vlastností korkového materiálu. Je tichá díky přirozeným tlumícím vlastnostem korku. Milióny vzduchových buněk v korku akumulují teplo, čímž působí na dotek teplými pocity a zároveň skvěle izoluje. CORK COMFORT právem patří mezi podlahové krytiny s absolutně nejlepšími komfortními vlastnostmi, které zajišťují svým uživatelům přirozený pocit pohodlí.

 

Podlahové dílce o celkové tloušťce 10 mm mají na všech stranách mírně zkosené hrany, čímž při spojení vytváří v designu autentickou mikrospáru. Přirozenost designu výrobce podpořil čtyřmi rozměrovými formáty dílců Classic, Large, Kingsize a Long. Každý dekor je tak vyroben ve formátu, který s ním nejlépe souzní. Uživatel tak může navíc volit podle velikosti místností ideální formát. Všech 28 dekorů v kolekci je barevně dokonale sladěno i se soklovými lištami MDF 60 E.

CORK COMFORT splňuje představu alternativního způsobu života, protože se jedná o mimořádně ekologický výrobek. Vrchní a spodní vrstva dílců je vyrobena ze suroviny pocházející z kůry korkového dubu. Nosná dřevovláknitá deska dílce je opatřena zámkovým systémem UNI Fit, který umožňuje snadnou a rychlou montáž. Kromě parozábrany již není třeba pod podlahovinu instalovat další akustickou podložku. Proti poškození je pružný povrch podlahoviny chráněn trvanlivým elastickým lakem vytvrzeným UV zářením. Výsledkem je unikátní moderní podlaha v reprodukovaných designech dřevin nebo kamene odolná obvyklé zátěži ve všech obytných a mírně frekventovaných komerčních prostorách. CORK COMFORT je prokazatelně více odolný než jiné podlahové krytiny vyrobené z přírodních materiálů. Rovněž příznivé prodejní ceny řadí podlahovinu k nepřehlédnutelným letošním novinkám.

KATALOG A CENÍK KORKOVÝCH PLOVOUCÍCH PODLAH

 

Výhody korkových plovoucích podlah:
  • Tichá, teplá a příjemná na došlap
  • Rychlá pokládka plovoucí způsobem na rovný, suchý a pevný podklad
  • Poškozená lamela se může vyměnit, podlahu je možné kdykoliv rozebrat
  • Snadná údržba, postačí podlahy zametat nebo vysát a občas setřít vlhkým hadrem
  • Nenanášejí se na ně žádná leštidla a vosky, povrch je už ve výrobě opatřen ochrannou vrstvou
  • Dobře odolávají vzniku skvrn
  • Široký výběr dekorů

 

Nevýhody:
  • Z velké části jsou vyrobeny ze dřeva, proto nesnesou velkou vlhkost
  • Korkové podlahy jsou měkčí a tedy náchylnější na mechanické poškození